Vizia

0

Vizia izsniedz ātros kredītus bez izziņām

Vizia – ātrie kredīti

Noformēt kredītu

Atmaksāt būs nepieciešama tikai parāda summu – to, kuru klients sākotnēji bija aizņēmies, nemaksājot procentus. Tā ir firmas vizia.lv politika, kas interesē daudzus cilvēkus. Un reti kurš atsakās saņemt īstermiņa aizdevumu Latvijā, it īpaši, ātros kredītus bez izziņām, galvotājiem, ķīlas, kā arī jums nav jāpārmaksā par līdzekļu izmantošanu. Ir jāatzīmē, ka šobrīd salīdzinoši maz kredītuzņēmumu Latvijā, kuri ņem procentus par pirmā aizdevuma lietošanu, jo daudz izdevīgāk ir noformēt bezprocentu kredītu, citādi nevar būt konkurētspējīgi. Neesiet pārsteigti, kad uzņēmums piedāvā šādu kredītu, jo eksperti koncentrējas uz nosacījumiem, kas ir izdevīgi abām pusēm.

Mazākais aizdevums ir 50 eiro, lielākā summa ir 2 tūkstoši eiro. Summas pietiek, lai veiktu dažādus pirkumus, ne tikai tekošos. Jebkura naudas summa, ​​kuru klients aizņemas no uzņēmuma, tiek pietiekami ātri saskaņota: tas aizņem apmēram ceturtdaļu stundas. Kredīta periods ir no 4 mēnešiem līdz 2 gadiem, procentu likme atšķiras, ņemot vērā pieprasīto summu. Ja tas ir 1 gads, tad ne vairāk kā 6,87% mēnesī.

Dažādi rādītāji par kredītu tiek aprēķināti pēc sistēmas. Variet iestatīt parametrus un noskaidrot konkrētas summas. Ir svarīgi neaizmirst to, ka kredīta kalkulatora informācija ir paredzēta lai iepazītos, visi oficiālie rādītāji un īpašības ir jāapspriež ar konsultantu personīgā sarunā.

Saņemiet kredītu līdz 2000 eiro ātri un ērti uzņēmumā vizia.lv

Noformēt kredītu

Kāpēc klienti dod priekšroku vizia.lv ātrajiem kredītiem bez izziņām?

VIZIA klienti var atkārtoti aizņemties aizdevuma summu, ja viņi visus parādus ir nomaksājuši līdz sākotnēji noteiktajam datumam. Šī ir unikāla iespēja, un vēl viena iezīme ir tā, ka tie kreditē klientus, kuru vecums ir līdz 80 gadiem. Jaunākais vecums aizdevuma saņemšanai ir 20 gadi, tas nozīmē ātros kredītus piedāvā gandrīz no pilngadības.

Jums vienkārši nav jāaizmirst, ka ir svarīgi saglabāt nevainojamu kredītvēsturi. Citas prasības ir  bankas konts vienā no bankām, personīgais tālrunis, kā arī dokumenti, kas apliecina patstāvīgu uzturēšanos Latvijā.

Šobrīd daudzi tirgū sadarbojas ar 1-2 finanšu iestādēm. Naudas pārskaitīšanas laikā personai var rasties nelieli sarežģījumi, tāpat kā arī maksājot aizdevuma parādu, jo bankās, ar kurām birojs ir parakstījis oficiālu līgumu, maksājumi tiek ieskaitīti 15 minūšu laikā, pretējā gadījumā tas var aizņemt visu dienu.

Salīdzinot ar citiem birojiem, uzņēmumam VIZIA ir līgums ar 5 vietējām bankām, un ja klientam ir konts vienā no tām, nauda tiks ieskaitīta gandrīz uzreiz, kas ir ērti, it īpaši, ja līdzekļi nepieciešami nekavējoties.

Tāpat kā citos uzņēmumos, jūs variet saņemt tikai vienu aktīvo kredītu. Protams, ir iespējams palielināt aizdevuma summu pieļaujamā limita robežās. Jūs variet saņemt naudu, ievērojot vienkāršus noteikumus: ir svarīgi noteikt nepieciešamo summu, reģistrēt profilu, ieskaitīt aizdevēja kontā 0,01 eiro.

Pietiek sūdzēties par naudas trūkumu – noformējiet vizia.lv kredītu un realizējiet to, par ko jau sen sapņojāt

Noformēt kredītu

Kā saņemt bezprocentu kredītu uzņēmumā vizia.lv?

Kā vienu no variantiem jūs variet izmantot īpašo programmu Instantor, kas apstrādā personisko informāciju. Tajā tiek ņemts vērā pilns vārds, nodokļu maksātāja kods, personas kods, e-pasta adrese, konta izraksts no bankas, dati par dažādiem maksājumiem. Svarīgi arī ātri pabeigt verifikāciju.

Kāpēc dažkārt kredīts ir atteikts:

  • klients vēl joprojām ir parādnieks;
  • negatīva kredītvēsture;
  • neatbilst vecuma ierobežojumiem;
  • iesniegta kļūdaina informācija vai apzināti iesniegti nepatiesi dati.

Ja nav iespējas uzreiz atmaksāt visu izmantoto kredītu, klientam ir ieteicams pagarināt atmaksas periodu vēl uz vienu mēnesi. Lai to izdarītu, ir pietiekami uzņēmuma kontā iemaksāt noteiktu summu par šo pakalpojumu. Precīza informācija par to, cik daudz un uz kuru kontu ir jāpārskaita līdzekļus atmaksas perioda pagarināšanai ir pieejama mājas lapā.

Apkopojot, ir svarīgi atzīmēt, ka firma vizia.lv mēģina piedāvāt cilvēkiem individuālus kredīta nosacījumus. Pat tāds nosacījums kā kredīts personām līdz 80 gadiem.

Turklāt atkārtoti izmantot bezprocentu summas, atmaksājot tās pirms pirmā atmaksas datuma. Organizācijas nosacījumi ir diezgan pievilcīgi. Ja cilvēks meklē internetā ātro kredītu, vizia.lv kļūs par uzticamu atbalstu šajā jautājumā!

Share.

Comments are closed.