ViaSms

0

ViaSms ļauj saņemt ātro kredītu bez slēptas komisijas maksas

ViaSms Kredīti līdz

Netērējiet laiku nevajadzīgām procedūrām – noformējiet 1500 eiro un nemaksājiet procentus

Noformēt kredītu

Daudzus Latvijā dzīvojošus cilvēkus interesē, kā noformēt ātro kredītu un bez procentiem. Procedūra ir ļoti vienkārša – sazinieties ar ViaSms speciālistiem.

ViaSms ātrā kredīta nosacījumi

Kā jūs zināt, saskaņā ar uzņēmuma noteikumiem jaunajiem klientiem ir tiesības noformēt 350 eiro kredītu, nemaksājot papildu komisijas maksas. Ja iesniegums tiek iesniegts atkārtoti, tad maksimālā pieejamā summa būs aptuveni no 500 līdz 700 eiro, kad runa iet par labu, maksātspējīgu klientu, kurš nepārkāpj noteikumus. Aizņemties nedaudz naudas līdz avansa maksājumam vai algai var uz 1 mēnesi.

Ja jums būs nepieciešami 1,5 tūkstoši eiro, jūs variet apsvērt citus uzņēmuma kredīta produktus, tādus kā kredītus uz summu no 500 līdz 1,5 tūkstošiem, uz kreditēšanas periodu no 3 līdz 12 mēnešiem. Šis risinājums ļauj jums nosegt neparedzētus izdevumus, kā arī aizmirst par finansiālām grūtībām uz visiem laikiem.

Vispirms, jāiesniedz pieteikumu ātrā kredīta saņemšanai. Būs jāpārskaita uzņēmumam 0,01 eiro, lai pilnvērtīgi autorizētos sistēmā. Šī ir vienkārša procedūra, kurai nav nepieciešams apmeklēt uzņēmumu un tērēt laiku.

Ja jums ir nepieciešams kredīts personām no 18 gadiem, uzņēmums nepalīdzēs, jo tas apkalpo klientus no 20 gadu vecuma un maksimālais vecums ir 70 gadi. Procentu likmes svārstās atkarībā no vairākiem faktoriem: aizdevuma lieluma, kreditēšanas perioda. Klientu lojalitātes programma arī nodrošina noteiktas priekšrocības.

Vai es varu cerēt uz naudas saņemšanu ar negatīvu kredītvēsturi? Daudzi klienti uzdod līdzīgu jautājumu, bet nevajadzētu paļauties uz jaunu aizdevumu. Ir liela varbūtība, ka kredīts tiks atteikts, ja ienākumi nav pietiekami, lai izpildītu saistības, vai arī ir iekavēti maksājumi no iepriekšējiem aizdevumiem Latvijā.

Jebkurā gadījumā neļaujiet iekavēt maksājumus, jo uzņēmums uzliks naudas sodu 0,1% apmērā 24 stundu laikā, var arī var būt 0,5% no summas dienā. Ja ir iekavēti procenti par 2 mēnešiem, uzņēmums patur tiesības vērsties pie kolekcionāriem, kuri nākotnē var uzsākt parāda iekasēšanu.

Ko darīt?

Viss ir ļoti vienkārši – labāk vērsties pie konsultanta un noskaidrot personīgos apstākļus. Uzņēmuma pārstāvji Jums noteikti piedāvās vairākus problēmas risinājumus, kuri apmierina abas puses. Visizplatītākais risinājums ir līguma pagarināšana vēl uz vienu mēnesi par noteiktu apmaksu. Summas lielums tiek aprēķināts individuālajā profilā uzņēmuma mājas lapā.

Vajadzīga nauda? Viasms.lv vienmēr ir gatavs palīdzēt jebkurā diennakts laikā

Noformēt kredītu

Ja cilvēks plāno saņemt aizdevumu, viņam ir jābūt atvērtam bankas kontam vietējā bankā, kā arī mobilajam tālrunim. Process ir vienkāršs – jums nebūs jāsavāc lielu daudzumu papīru, kā arī jānodrošina ķīla vai jāmeklē galvotājs.

Ja ir parāds par aizdevumu citā uzņēmumā, bez iekavētiem maksājumiem, jūs variet sazināties ar ViaSms par kredīta noformēšanu, kas var nosegt iepriekšējās saistības, bet tas viss tiek apspriests individuāli. Ja klientam ir konts uzņēmuma partnerbankā, tad nauda tiks ieskaitīta kontā gandrīz nekavējoties. Pretējā gadījumā līdzekļu saņemšanai būs nepieciešamas 1-3 dienas.

Kāpēc ViaSms ātrais kredīts ir visizdevīgākais ?

Uzņēmums ViaSms darbojas valstī jau apmēram 9 gadus. Šajā laika posmā uzņēmumam ir izdevies kļūt par uzticamu aizdevēju, kas ir gatavs piedāvāt vislabākos sadarbības nosacījumus, kā arī uzņēmuma speciālisti ir vienmēr gatavi nākt pretī klientam.

Ņemot vērā piedāvājamo pakalpojumu kvalitātes standartus, jaunumu pieejamību, kredītuzņēmums atrodas TOP sarakstā un ir slavens ar īstermiņa kreditēšanas pakalpojumiem. Nav nevajadzīgu formalitāšu, aizdevuma izsniegšanas process ir vienkāršs un notiek ceturtdaļstundas laikā pēc pieteikuma apstiprināšanas.

Visu apkopojot, jāatzīmē, ka uzņēmuma īpatnība ir iespēja vienlaicīgi noformēt vairākas kredītlīnijas. Svarīgi, lai summa būtu 1,5 tūkstoši eiro robežās. Vienīgi neizdosies noformēt 2 identiskus produktus.

Share.

Comments are closed.