Sefinance

0

Sefinance izsniedz ātros kredītus godpratīgiem aizņēmējiem

Sefinance ātrie patēriņa kredīti

Daudzi cilvēki ir ieinteresēti saņemt kredītu, kuru var noformēt Latvijā uz ļoti izdevīgiem apstākļiem. Jums vienkārši jāsazinās ar uzņēmumu Sefinance Credit, jo tas tiek uzskatīts par vienu no līderiem vietējo kredītuzņēmumu sarakstā.

Salīdzinot ar citiem uzņēmumiem, patēriņa kredīti internetā nav vienīgā joma, kurā darbojas Sefinance Credit. Ja nepieciešams, ir iespējams izvēlēties:

  • auto līzings – summa līdz 50 tūkstošiem eiro, procentu likme no 2% gadā, periods nav ilgāks par 6 gadiem, pieteikums tiek izskatīts ceturtdaļstundas laikā;
  • kredīts pret nekustamā īpašuma ķīlu – 200 tūkstoši eiro, likme no 2,9% gadā, periods līdz 30 gadiem, pieteikums tiek izskatīts 2 stundas;
  • parāda refinansēšana uz summu, kas nepārsniedz 10 tūkstošus eiro, – likme no 17,9% gadā, periods līdz 6 gadiem, pieteikums tiek izskatīts ceturtdaļstundas laikā.

Neskatoties uz izraudzītajiem dienestiem, popularitātes pīķa joprojām ir patēriņa kredīts. Tagad uzņēmums veic darbību, kura katru gadu, nevis standarta 20% gadā, ikvienam klientam būs iespēja izsniegt aizdevumu 16% gadā. Summa ir no 500 līdz 10 tūkstošiem eiro, periods no 3 mēnešiem līdz 6 gadiem. Lai viegli saprastu paredzamo maksājumu – jums vajadzētu izmantot programmu vietnē, aizpildiet laukus un summa tiks aprēķināta automātiski.

Saņemiet kredītu līdz 10 000 eiro jebkurām vajadzībām jau tūlīt

Noformēt kredītu

Kāpēc jums vajadzētu izvēlēties Sefinance Credit patēriņa kredītu?

Šī kredīta galvenā priekšrocība ir tās naudas apjoms. Ir iespējams saņemt nelielu kredītu, kā arī vajadzības gadījumā noformēt 10 tūkstošus eiro. Turklāt vēl viens kreditēšanas pluss – nav jāsavāc daudz dokumentu, meklēt ķīlu, galvotājus. Ir iespēja noformēt jauno ātro aizdevumu Latvijā noteiktajos termiņos- tas aizņems apmēram 15 minūtes, un nauda tiks ieskaitīta kontā. Pašu aizņēmumu jūs ņemat no pārbaudīta uzņēmuma ar labām atsauksmēm, kas finanšu tirgū ir gandrīz astoņus gadi un atbilst noteiktām prasībām šajā segmentā.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka visi aizdevumi tiek piešķirti personām no 20 gadu vecuma, kaut gan lielākā daļa organizāciju uzstāj, ka labākais vecums sākt izsniegt kredītus ir 21 gads. Attiecībā uz lielāko vecuma ierobežojumu tas ir 75 gadi. Galvenais uzdevums – potenciālajam klientam vajadzētu būt stabilam peļņas avotam, it īpaši oficiālam darbam, pretējā gadījumā kredīts tiks atteikts. Attiecībā uz citām priekšrocībām, ko Sefinance Credit piedāvā patērētāju kreditēšanai, ir dokumentu piegādes iespēja uz mājās, kas ļauj ietaupīt laiku, nervus, un ir risinājums tiem, kas strādā ārzemēs. Protams, procentu likmes ir tiešām izdevīgas.

Aizdevums no Sefinance Credit – vislabvēlīgākie nosacījumi Jums!

Noformēt kredītu

Kā notiek ātro kredītu izsniegšana Sefinance Credit

Pati kreditēšanas sistēma ir vienkārša, nav slēpto izmaksu, kā arī procedūras, kas atņem dārgo laiku. Sākotnēji pietiek ar to, ka klients pieprasa konkrētu naudas summu. Tas notiek birojā, kas atrodas Rīgā vai arī apmeklējot organizācijas oficiālo mājas lapu. Vēlāk viens no Sefinance Credit speciālistiem piedāvās optimālo kredītproduktu, ņemot vērā jūsu uzrādītos datus un pēc tam jūs variet vienoties par tikšanos dokumentu parakstīšanai. Rezultātā, pēc visām šīm procedūrām, apstiprinātā summa tiek pārskaitīta uz bankas kontu.

Protams, ne visi sīkumi potenciāla klientam ir skaidri, bet par to nevajadzētu uztraukties pirms laika. Kredītkompānijas pārstāvji vienmēr ir gatavi sniegt atbalstu, rīkot konsultācijas, izskaidrot detaļas, kā rezultātā klients būs apmierināts ar kredītpiedāvājumu, kas izvēlēts no visiem iespējamajiem variantiem.

Daudzus cilvēkus interesē jautājums, kā iegūt naudu, tad kad ir slikta kredītvēsture un nav izziņu un garantoru. Uzņēmumam Sefinance Credit nav nepieciešami augstākminētie dokumenti, lai gan tā pārstāvji ir vienoti ar kolēģiem par negatīvu kredītvēsturi – aizņēmēja kredītvēsturei jābūt nevainojamai, pretējā gadījumā saņemt kredītu nav iespējams. Kopumā kredītiem Latvijā, ko izsniedzis Sefinance Credit, ir tikai priekšrocības.

Share.

Comments are closed.