Moneza

0

Moneza – ātrais kredīts

Cilvēka dzīve ir patiešām neparedzama, bieži vien ir jādomā, kur var nopelnīt naudu noteiktu lietu iegādei.

Aizņemties 20-40 eiro var no draugiem, turklāt apsolīt, ka tos drīz atdos, bet ko darīt, ja summa ir tūkstošos?

Jāatzīmē, ka ātrais kredīts noteikti ir pareizais risinājums, turklāt vislabāk, ja tas ir bezprocentu piedāvājums, jo pārmaksāt negribas nevienam.

Acīmredzami, ka ātrais bezprocentu kredīts ir populārs pakalpojums, kas interesē daudzus cilvēkus. Šajā gadījumā uzņēmums Moneza atšķiras no konkurentiem, jo ​​nevar nodrošināt bezprocentu aizdevumu, lai gan procentu likme ir labvēlīga, nosacījumi pārbaudīti, regulāri parādās piedāvājumi, kurus izmantojot var labi ieekonomēt.

Uzņēmuma moneza.lv ātrie kredīti

Uzņēmums SIA OC FINANCE jau sen strādā Latvijas kredītu tirgū un pa šo laiku ir iekarojusi uzticama kreditora reputāciju un ir gatava apmierināt klientu vēlmes. Izņemot Latviju uzņēmumam ir filiāles arī citās valstīs, īpaši Polijā, Krievijā un Gruzijā.

Ātri nepieciešama nauda un bez daudziem dokumentiem? Vai 3000 eiro pietiks? Piesakieties Moneza!

Noformēt kredītu

Kādas ir Moneza īpatnības, izsniedzot ātros kredītus?

 1. Lēmums par kredītu tiek pieņemts gandrīz uzreiz, gandrīz 100% pieteikumu tiek izskatīti dažu sekunžu laikā pēc tam, kad tie ir nosūtīti apstiprināšanai.
 2. Klienta pieteikums ir svarīgs neatkarīgi no dienas laika. Lai saņemtu aizdevumu, nevācot nevajadzīgus dokumentus, pietiek ar to, ka ir pieejams dators, internets un brīvais laiks, lai aizpildītu norādītos parametrus.
 3. Tiek piedāvāti ļoti labvēlīgi kreditēšanas nosacījumi. Pietiks griezties pie menedžera, lai saņemtu 3 tūkstošus eiro uz laiku līdz 3 gadiem.
 4. Aprēķins ir ļoti vienkāršs, jums nebūs nepieciešams tuvumā kalkulators, lai saprastu, kāds ir ikmēneša maksājums, pārmaksas un citi aspekti, kas tiek parādīti automātiskajā režīmā. Pietiek norādīt nepieciešamo kredīta summu – vismaz 100 eiro, vai maksimālo – 3000, kā arī atmaksas termiņu, un jau pēc tam tiks uzrādīts, kāds ir maksājums,maksājumu grafiks utt.
 5. Lai pēc iespejas ātrāk iegūtu naudu, ir svarīgi norādīt informāciju par sevi un pārskaitīt 0,01 eiro uz SIA OC Finance kontu identifikācijas nolūkā. Papildu darbības nav nepieciešamas – viss ir ātri un vienkārši.
 6. Nauda ienāks kontā jau ceturtdaļstundas laikā. Laiks tiek uzskatīts par resursu, kurš nepārprotami ir vērtīgs. Uzņēmuma Moneza eksperti lieki netērējot dārgo laiku, garantē jums noteiktu summu noteiktā laikā vai pat agrāk.

Uz kādiem nosacījumiem Moneza izsniedz ātro kredītu?

Piemērs tiks parādīts 3 tūkstošu eiro summai ar 3 gadu atmaksas termiņu. Klientam ir jāatbilst:

 • vecuma kategorija 20-75 gadi (kredīts no 18 gadiem netiek izsniegts);
 • oficiāla Latvijas pilsonība;
 • nesabojāta kredītvēsture, nedrīkst būt iekavēti maksājumi par pašreizējo kredītu. Svarīgi, lai dotajā uzņēmumā nebūtu citu kredītu, jo saskaņā ar oficiāliem noteikumiem var būt pieejams tikai viens aktīvais konts;
 • mobilā tālruņa numurs, bankas konts atvērts vietējā bankā.

Acīmredzams, ka uzņēmuma pārstāvji uzsver atbildību, tādēļ klientiem ir pienākums izvērtēt savas iespējas, veikt savlaicīgus maksājumus, lai nebūtu kavēšanās ar maksājumiem un problēmas ar kredītvēsturi.

Jāveic vienkāršas darbības:

 1. – noteikt nepieciešamo kredīta summu, izmantojot speciālu kalkulatoru;
 2. – aizpildīt naudas saņemšanas veidlapu;
 3. – saņemt naudu savā kontā

Nepārmaksājiet kredīta procentos – sazinieties ar moneza.lv, un mēs jums piedāvāsim kredīta nosacījumus, no kuriem jūs nevarēsiet atteikties.

Noformēt kredītu

Procentu likme ir fiksēta un tā ir 5,5%, tapēc klientam vispirms visu jāapdomā, jāpaskatās budžets, mēneša laikā jāizdala konkrēta summa, lai samaksātu  maksu par kredīta līgumu. Brīnišķīgi jaunumi ir tie, ka par apkalpošanu nav jamaksā komisijas maksa.

Ir iespējams kredītu atmaksāt ātrāk, galvenais, lai summa būtu vienāda ar vairākiem maksājumiem. Pēc priekšlaicīgas atmaksas maksājumu grafiks tiek pārrēķināts, un tādējādi persona ietaupa procentos.

Ko darīt, ja neizdodas veikt maksājumu par ātro kredītu Moneza?

Organizācija vienmēr ir gatava nākt pretī godprātīgiem klientiem. Jo gadās, ka dzīve rada pārsteigumus, un naudas nepietiek, lai veiktu maksājumu. Ja rodas neparedzētas izmaksas un sarežģījumi ar kredīta apmaksu, tad aizņēmējam ir ieteicams parunāt ar menedžeri pa tālruni, un viņš varēs piedāvāt situācijas risinājumus.

Share.

Comments are closed.