Minicredit

0

Minicredit – Kredītlīnija

Ņemot vērā nopietno kreditoru skaita pieaugumu Latvijā, nav viegli izmantot tikai izdevīgus nosacījumus, lai noformētu bezprocentu kredītu uz lielu summu. Bet aizdevums, esot negatīvajai kredītvēsturei, ir neiespējams.

Kompānija minicredit.lv ir gatava nākt pretī klientiem, tiek piedāvāta kredītlīnija 2 tūkstošu eiro apmērā uz 2 gadiem. Izpildot visus nosacījumus jau 15 minūšu laikā nauda tiek ieskaitīta kontā, bet komisijas maksa ir ļoti izdevīga

Uzzināt par ikmēneša maksājuma apmēru, kā arī citu svarīgu informāciju var izmantojot mājas lapas kalkulatoru. Jums vienkārši jāievada vēlamo summu un kreditēšanas periodu, kā rezultātā sistēma viss aprēķinās pati.

Cits Minicredit.Lv kreditēšanas veids ir ātrais kredīts, kura maksimālā summa jaunajiem kredītņēmējiem ir tikai 300 eiro, un kredīta periods ir 5-30 dienas. Dažiem klientiem eksperti palielina summu līdz 1 tūkstotim eiro.

Kredīts jebkurām vajadzībām uz summu līdz 2000 eiro. Saskaņošana – tikai 1-2 minūtes, ātrākā naudas ieskaitīšana klienta kontā

Noformēt kredītu

Prasības aizņēmējam un Minecredit bezprocentu kredīta izsniegšanas nianses

Aizpildot kredīta pieteikuma veidlapu, cilvēkam neradīsies nekādas grūtības. Ir svarīgi atcerēties, ka netiek izskatīti visi pieteikumi, bet tikai tie, kuri atbilst prasībām:

  • pastāvīga Latvijas uzturēšanās atļauja ir svarīga;
  • stabils ikmēneša ienākums, lai apmaksātu ikmēneša maksājumu;
  • nav iekavētu maksājumu par citiem aizdevumiem;
  • optimāla kredītslodze. Gadās, kad personai ir kredīti citos uzņēmumos, bet ienākumi ir nelieli, tāpēc birojs var atteikt kredītu vai arī piedāvāt iespēju apvienot vairākus kredītus vienā – minicredit.lv.

Kad autorizācija majas lapā ir pabeigta, klientam būs iespēja aizpildīt oficiālo aizdevuma pieteikuma veidlapu, pēc tam noklikšķiniet uz taustiņa “saņemt”, izvēloties summu un kredīta periodu kalkulatorā.

Ja persona iepriekš ir izmantojusi vairākus Minicredit pakalpojumus, tad viņam ir iespēja pieteikties vēlreiz, apmeklējot savu profilu vai zvanot uz organizācijas tālruņa numuru. Variet arī uzrakstīt pieprasījumu uz epastu.

Lieliski, ja bankas konts ir atvērts uzņēmuma partnerbankā (jau 15 minūšu laikā nauda tiks ieskaitīta kontā), citos gadījumos jums būs nedaudz jāpagaida (1 dienu).

Jāatzīmē, ka, ja jūs nevariet laicīgi atdot kredītlīdzekļus, pastāv iespēja pagarināt līguma termiņu vai arī mainīt ilgtermiņa aizdevuma maksājumu datumu. Dotais pakalpojums nav bezmaksas – jums būs jāsamaksā noteikta naudas summa. Pagarinājums tiek piedāvāts uz laika posmu no 1 nedēļas līdz 1 mēnesim, tāpat ir svarīgi norādīt pārskaitījuma mērķi.

Personu identifikācija notiek vienkārši, reizēm sazinoties ar uzņēmuma filiāli. Lai to izdarītu, jums vajadzētu jābūt līdzi pasei, nodokļu maksātaju numuram vai vienkārši pārskaitot 0,01 eiro uz uzņēmuma kontu. Otrais veids ir vēl vienkāršāks. Jāsaprot, ka neautorizēto lietotāju pieteikumus kompānija neizskata.

Nauda jūsu kontā jau 15 minūtēs – fantastiski! Un labvēlīgi kreditēšanas nosacījumi

Noformēt kredītu

Kāpēc Minicredit atsaka bezprocentu kredītu?

Pirms oficiālās aizdevuma pieteikuma veidlapas aizpildīšanas jums vajadzētu visu apdomāt. Cilvēkam var atteikt kredītu ne tikai minimāla ienākuma dēļ, bet arī tādēļ, ka ir iekavēts maksājums citā uzņēmumā.

Starp citiem atteikuma iemesliem ir arī:

  • nepareizu datu sniegšana, slēpjot personīgo informāciju, vai kļūdas pieļautas, ievadot datus;
  • nav iespējas sazināties ar personu, jo viņš ir norādījis nepareizu numuru vai apzināti ignorē zvanus;
  • tika noskaidrots, ka persona nevar apstiprināt vai saņem stabilus ienākumus;
  • klients nav pabeidzis visu reģistrācijas procesu;
  • ir arī citi nokavētie aizdevuma maksājumi, kas pieteikumā nav minēti.
Share.

Comments are closed.