Kimbi

0

Kimbi izsniedz ātros kredītus personām no 20 gadiem

Kimbi – kredītlīnija

Esot iespējām jau 15 minūtēs noformēt nelielu naudas summu, ātrajam kredītam Latvijā ir nopietns mīnuss – pārmaksas procentos. Bieži vien tiek izmantota ne visa kredītlimita summa, bet jāmaksā procentus par visu summu.

Piemēram, ja esiet noformējis 1000 eiro, lai atrisinātu personīgās problēmas un iztērējis nedaudz vairāk kā pusi, un atlikušās izmaksas jūs esiet nosedzis no sava ienākuma, tad jebkurā gadījumā jums būs jāmaksā procentu likmi par pilnu  aizdevuma summu un jo lielāka šī summa, jo lielāka pārmaksa procentos.

Kā nekļūt par šāda apstākļu upuri un nedaudz ietaupīt? Atbilde ir ļoti vienkārša – pievērsiet uzmanību kredītu piedāvājumiem kimbi.lv. Lietderīgs risinājums tiem klientiem, kuri interesējas par ātrajiem kredītiem bez procentiem.

Sensācija: saņemiet naudu jebkurām vajadzībām un nemaksājiet procentus 60 dienas!

Noformēt kredītu

Labvēlīgi nosacījumi ātra kredīta Latvijā saņemšanai uzņēmumā Kimbi

Šāda aizdevuma ideja nepieder Kimbi, tā ir aktuāla dažādiem vietējiem birojiem, taču šis uzņēmums piedāvā daudz priekšrocību un tās ir:

  1. – jaunajiem klientiem tiek piedāvāta atlaide attiecībā uz procentiem – nevis 50 dienas, bet 2 mēneši;
  2. – kredīts tiek atvērts bez maksas, jūs variet izņemt naudas līdzekļus, kā arī rēķināties ar to, ka jūsu konts tiks apkalpots
  3. – laika ietaupījums, jo pieteikties kredīta atvēršanai nepieciešams tikai vienu reizi, un kredītlīdzekļi ienāks kontā bez atkārtotas jauna līguma, veidlapu noformēšanas;
  4. – ir iespēja izvēlieties parāda samaksas veidu – nomaksāt visu summu, daļēju vai iemaksāt noteiktu summu katru mēnesi.

Kredīts tiek piešķirts bez ķīlas un internetā – pietiekami iesniegt pieprasījumu kredītlimita izveidošanai, uzzināt lēmumu par to un pēc tam apstiprināt datus, izmantojot internetbanku, un ātri saņemt naudu uz minēto norēķinu kontu.

Sākotnēji klienti var rēķināties ar 1,5 tūkstošiem eiro, turklāt ar lielu atlaidi procentu likmei uz 2 mēnešiem. Lai izvairītos no kavēšanās, jūs variet veikt nelielus maksājumus, bet, ja mēs runājam par kredīta nemaksāšanu, tad parāds būs jāatmaksā lielās summās, lai iekļautos termiņos.

Zemākais maksājums ir 20 eiro. Ja jums neizdodas atmaksāt pilnu summu 2 mēnešu laikā, tad no 61 dienas būs jāmaksā procenti par izmanto kredītu. Standarta likme ir 7%.

Pamatprasības, lai saņemtu ātro kredītu bez procentiem kompānijā Kimbi

Aizpildīt kredīta pieteikuma veidlapu ir samērā vienkārši – jūs variet izveidot individuālu profilu, oficiāli reģistrēties vai piezvanīt uzņēmuma konsultantam.

Standarta prasību sarakstā ir:

  • klienta vecums 20-75 gadi, diemžēl ātro kredītu neizsniedz personām no 18 gadu vecuma;
  • pastāvīga dzīvesvieta valstī;
  • pastāvīgais ienākums, kas ļauj savlaicīgi samaksāt parādu; nav nepieciešama oficiāla izzziņa par algu;
  • personas dati, kas attiecas uz līgumu.

Ir nepieciešams noteikt, kurā bankā tiks ieskaitīta summa, ja kredīts tiks apstiprināts. Tas ir lieliski, ja tas ir uzņēmuma partneru bankas konts, jo tad līdzekļi tiks saņemti jau pēc dažām minūtēm, kad līgums oficiāli parakstīts.

Ja bankas konts ir citā bankā, neuztraucieties – klientam būs jāpagaida kādu laiku, kaut gan, kad nauda ir nepieciešama tajā pašā dienā, 3 dienu pārskaitījums var radīt problēmas.

Vismazākā kredīta summa ir 100 eiro, lielākā – 1,5 tūkstoši. Galvenā produkta priekšrocība salīdzinājumā ar citiem kredītproduktiem ir elastība, ja klientam būs nepieciešama papildus nauda, ​​viņš varēs iesniegt vēl vienu pieteikumu un saņemt summu kredītlimita rāmjos, neveicot papildus procedūras.

Ja persona neizmantos noteiktu summu, viņš par to nemaksās procentus, jo patiesībā nauda netika lietota.

Kredītlīnija līdz 1500 eiro. Jūs ņemat naudu, bet maksājiet tikai par izmantoto. Vienkārši, izdevīgi, uzticami. Dodam visiem!

Noformēt kredītu

Gadās tā, ka klients saprot – šomēnes neizdosies atmaksāt noteikto maksājumu, attiecīgi, ir vēlams piezvanīt uzņēmuma konsultantiem, lai noteiktu risinājumus šai problēmai. Noformēt kredītu ir reāli, neiesniedzot ienākuma izziņu, nemeklējot garantētāju un ķīlu.

Vislielākās 1,5 tūkstošu eiro summas pietiek, lai nosegtu dažādus izdevumus. Kredītlīnija var pasargāt jūs no nevajadzīgiem izdevumiem, jo ​​ir grūti precīzi paredzēt, kāda finansiālā summa var būt nepieciešama.

Ņemt vērā to, ka, noformējot ātru aizdevumu Latvijā uz lielu naudas summu, jums būs jāmaksā maksimālās procentu likmes. Ar kredītlīniju no uzņēmuma Kimbi – tas nenotiek. Pieteikumi tiek pieņemti 24/7 režīmā, jo viss tiek darīts tiešsaistē un tam nav nekāda sakara ar to, vai kāds šobrīd atrodas darba vietā. Vienoties par visām niansēm ir iespejams ar menedžeri darba laikā.

Share.

Comments are closed.