Finanza

0

Finanza izsniedz ilgtermiņa kredītu uz labvēlīgiem nosacījumiem

Finanza  kredīti

Ja persona vēlas saņemt kredītu bez procentiem Latvijā, Finanza.lv to var nodrošināt. Protams, tāpat kā citiem uzņēmumiem, arī šeit ir zināmas līguma nianses. Jūs variet saņemt kredītu 200 eiro apmērā un atdot to 1 mēneša laikā.

Šī opcija ir svarīga tikai vienreiz un tikai jauniem organizācijas klientiem. Ja jums ir nepieciešama lielāka summa, tad variet cerēt arī uz to, bet klāt ar procentu maksājumu par to.

Jūs izvēlaties summu un termiņu – un mēs parūpēsimies par visu pārējo. Aizņemieties jau tagad!

Noformēt kredītu

Kā finansza.lv noformē ilgtermiņa kredītu?

Uzņēmums, kas darbojas kredītu tirgū jau vairāk nekā 7 gadus, ir LAFPA asociācijas pārstāvji. Visām ieinteresētajām personām tiek piedāvāts noteikts pakalpojumu klāsts, it īpaši ilgtermiņa un īstermiņa kredīti Latvijā.

Attiecībā uz īstermiņa aizdevumu – tas tiek izdots 40-700 eiro apmērā uz termiņu no 1 nedēļas līdz 1 mēnesim. Summu kredīta atmaksai var aprēķināt nekavējoties pēc organizācijas oficiālā resursa – pietiek ar to, lai atvērtu kalkulatoru, norādot vēlamo limitu un periodu.

Ilgtermiņa kredīts tiek piešķirts uz 1 gadu, tā summa ir mazāka kā 1 tūkstotis eiro, ņemot vērā klienta vajadzības. Pastāvīgajiem aizņēmējiem uzņēmums piedāvā bonusus, it īpaši nav procentu vai pārmaksu, galvenais, lai summa nebūtu lielāka par 3 tūkstošiem eiro. Īpatnība ir tā, ka jūs variet pieteikties jebkurā jums izdevīgā laikā.

Noformēt aizdevumu un uzsākt sadarbību ar SIA Finanza var katra persona, kas atbilst tādiem parametriem:

  • vecuma ierobežojumi 20-70 gadi;
  • tālruņa numurs, uz kuru tiek nosūtīts pieņemtais lēmums par kredītu, kā arī vietējā bankā atvērts bankas konts;
  • tiek pārbaudīts, vai personai ir uzturēšanās atļaujas valstī, jo, lai saņemtu aizdevumu ir jābūt pastāvīgai dzīvesvietai Latvijā;
  • nedrīkst būt negatīva kredītvēsture vai parāds par aizdevumu.

Noformējiet ātro kredītu, veicot dažus soļus.
Labvēlīgākos kreditēšanas nosacījumus jūs variet atrast šeit!

Noformēt kredītu

Ja, izskatot iesniegto pieteikumu, izrādās, ka personai jau ir neatmaksāts kredīts vai tā vairākkārt ir pārkāpusi maksājumu disciplīnu, tad kredīts tiks atteikts. Vēl viens negatīvā iznākuma iemesls ir aktīvā kredīta esamība šajā uzņēmumā. Saskaņā ar organizācijas nolikumu, 1 klientam var būt tikai 1 atvērtais kredīts.

Jaunais aizdevums tiek saskaņots pēc tam, kad visi iepriekšējā līguma nosacījumi ir izpildīti. Ja viss ir kārtībā, pieteikums tiek iesniegts, bet jūs saņemat atteikumu, tad ir jāpārbauda, vai reģistrācijas brīdī nav iesniegta kļūdaina informācija par sevi.

No papildu interesantākajām iespējām – ir aizdevuma maksājumu termiņa pagarinājums, un tas ir vairākkārtējs pakalpojums. Viss, kas nepieciešams šajā situācijā, pārskaitīt naudu par pakalpojumu uz uzņēmuma kontu, ievērojot līguma noteikumus. Ja naudas sods, maksas par pagarināšanu un komisija sasniedz 100% apmēru no kopējā aizdevuma, tad persona ir spiesta samaksāt visu parādu saskaņā ar līgumu.

Jūs variet apmaksāt standarta maksājumus dažādos veidos un tie ir, izmantojot bankas filiāli vai arī internetbankā. Lēmums parasti aizņem minimālu laiku, nauda ienāk kontā pusstundu laikā, ja tas ir atvērts partnerbankā. Citos gadījumos naudas saņemšana var aizņemt 1-3 darba dienas.

Share.

Comments are closed.