Creditus

0

Creditus ļauj izsniegt kredītu perrsonām no 18 gadiem

Creditus – ātrais kredīts

Noformēt ātro kredītu Latvijā – tas ir reāls pakalpojums, atliek tikai atrast uzticamu uzņēmumu, kas ir eksperts kreditēšanas tirgū ne pirmo gadu, un nodrošina labvēlīgus aizdevuma nosacījumus. To visu var droši teikt par kompāniju Creditus.lv.

Saņemiet līdz 4000 eiro uz 60 dienām bez procentiem jūsu kontā tikai 10 minūtēs

Noformēt kredītu

Creditus panākumi ir ātru kredītu izsniegšana

Iesācējiem, organizācijas pārstāvji piedāvā iespēju – noformēt ātro kredītu, kura apjoms ir 4000 eiro, uz 1 mēnesi, pietam bezprocentu tipa. Kopējo summu ir viegli noskaidrot, apskatot datus no aizdevuma kalkulatora uzņēmuma oficiālajā mājas lapā.

Kredīts personām no 18 gadiem, no uzņēmuma creditus.lv – reāls pakalpojums, un svarīgi atbilst standarta parametriem, kas attiecas uz praktiski visām šādām organizācijām:

  • būt par pilngadīgu Latvijas pilsoni;
  • stabils ienākums, lai laicīgi atmaksātu parādu, it īpaši, oficiālā nodarbinātība, lai gan ienākuma izziņa netiek pieprasīta;
  • norādīt savu tālruņa numuru, norēķinu konta numuru kādā no Latvijas bankām.

Novērtējiet savu laiku? 10 minūtes – un 425 eiro tiks ieskaitīti jūsu kontā
Noformēt kredītu

Eksperti pārbaudīs uzskaitītos punktus, un, ja cilvēks tiem atbilst, var iesniegt pieteikumu, kas tiks uzskatīts tikai pāris minūtes. Vēl viena iezīme ir ātra naudas ieskaitīšana kontā – tas ir apmēram 10 minūtes.

Nav noslēpums, ka uzņēmuma pārstāvji pieteikumus analizē individuāli, ņemot vērā dažus personiskos apstākļus, peļņu, kredītvēsturi un citu informāciju par personu.

Svarīga informācija par kompāniju Creditus

Latvijas izcelsmes preču tirdzniecības zīmei ir vairāki īpašnieki, oficiālie dati tiek uzrādīti uzņēmuma mājas lapā.

Uzņēmums tika reģistrēts 2007.gadā, tam ir nepieciešamās licences, uzņēmums tiek uzskatīts ne tikai par uzticamu, bet arī par atbildīgu kreditoru, kas rīkojas tikai pēc likuma.

Share.

Comments are closed.