Kredītlīnija

Saturs

 1. Kredītlīnija līdz 4 000 EUR -Salīdzini TOP Aizdevējus 2019
 2. Kas ir kredītlīnija?
 3. Dažas kredītlīnijas noformēšanas nianses
 4. Kredītlīnijas atšķirības no cita veida kredītiem
 5. Kredītlīnijas priekšrocības
 6. Daži kredītlīnijas trūkumi
 7. Un kā es varu saņemt kredītlīniju?
 8. Kādi ir ieteicamie uzņēmumi kredītlīnijas noformēšanai?

Kredītlīnija līdz 4 000 EUR -Salīdzini TOP Aizdevējus 2019

Kredītlīnija Pirmais bez % Summa Vecums Darba laiks
credit24 Credit24.lv
4000€
50-4000€ 18 – 70 08:00 – 22:00
08:00 – 22:00
Noformēt kredītu »
10 min
ferratum Ferratum.lv
2000€
50-2000€ 20 – 70 08:00 – 20:00
09:00 – 18:00
Noformēt kredītu »
15 min
HercuskarteHercuskarte.lv 300-3000€ 18 – 70 08:00 – 22:00
08:00 – 22:00
Noformēt kredītu »
5 min
moneza  Creditus.lv
425€
5-425€ 18 – 70 08:00 – 22:00
08:00 – 22:00
Noformēt kredītu »
15 min
crediton CreditOn.lv
350€
5-2000€ 20 – 70 08:00 – 22:00
10:00 – 20:00
Noformēt kredītu »
15 min
kimbi  Kimbi.lv
1500€
10-1500€ 20 – 75 07:00 – 23:00
07:00 – 23:00
Noformēt kredītu »
10 min
ladyloan Ladyloan.lv
1000€
50-2000€ 20 – 75 10:00 – 22:00
10:00 – 22:00
Noformēt kredītu »
15 min
kreditsplus Kreditsplus.lv 200-2000€ 21 – 65 09:00 – 20:00
11:00 – 16:00
Noformēt kredītu »
10 min

Kas ir kredītlīnija?

Ja agrāk, lai veiktu nopietnu pirkumu, jums vajadzēja ietaupīt naudu no savas algas, atteikties no pašreizējām vajadzībām, tagad tas viss ir pagātnē.

Uz šodienu jebkura mikrofinansēšanas organizācija ir gatava sniegt Jums iespēju noformēt kredītlīniju 20 minūšu laikā.

Nevajag galvotāju vai ķīlu. Vienkārši dodieties uz kredītbiroja mājas lapu, iesniedzam pieprasījumu un gaidam rezultātu, bet pēc tam saņemam naudu.

Kredītlīnija ir viens no populārākajiem kreditēšanas veidiem, kam ir būtiskas priekšrocības salīdzinājumā ar ātrajiem kredītiem. Jo, ja ātrā kredīta gadījumā jūs noformēsiet lielāku summu nekā tā, kura jums tiešām ir nepieciešama, tas jūs novedīs pie ievērojamu procentu pārmaksām.

Piemēram, jūs paņēmāt 500 eiro, bet tērējat tikai 300 eiro. 200 eiro, jūs neizmantojat, un jūs domājat, ka jau rīt jūs varēsiet pilnībā nosegt saistības pret kredītbiroju. Nākamajā dienā šie 200 eiro tiek tērēti pilnīgi nenozīmīgām vajadzībām,no kurām jūs varētu pilnībā atteikties.

Vēl viena diezgan populāra problēma, kura bieži rodas Latvijas aizņēmējiem – un tā ir niepietiekami kredītlīdzekļi saņemti kredīta ietvaros.

Piemēram, jūs noformējāt patēriņa kredītu 3000 eiro apmērā, pēc tam uzzinājāt, ka jums tomēr ir nepieciešama summa 4000 eiro. Aizņemties trūkstošos līdzekļus jums nav kur, atliek atkal sazināties ar kredītiestādi un iesniegt vēl vienu pieteikumu uz tūkstoš eiro.

Bet problēmas ir tāda, ka jūsu izredzes uz veiksmīgu apstiprināšanu būs ievērojami zemākas, jo jūs jau esat noformējis vienu patēriņa kredītu 3000 eiro apmērā, un tagad jūsu kredīta slodze ir kļuvusi daudz lielāka, un iespējas iegūt jaunu aizdevumu ir mazākas.

Jo jebkura kredītorganizācija, novērtējot aizņēmēja kredītspēju, ņems vērā visus viņa esošos kredītus.

Kredītlīnija Latvijā atrisinās jebkuru problēmu, par kurām mēs runājām agrāk.

Tagad jums būs grūti atrast mikrofinansēšanas organizāciju, kas saviem klientiem sniegtu iespēju izveidot kredītlīniju.

Tas nevar neiepriecināt aizņēmējus, jo, pateicoties kredītlīnijai, viņi var noformēt lielu summu uz ilgāku periodu, vienlaikus izmantojot tikai daļu no šīs summas, maksājot procentus par to.

Salīdzinājumam, ātrie kredīti Latvijā un patēriņa kredīti Latvijā uzliek aizņēmējam pienākumus atmaksāt procentus, kas uzkrāti par visu aizdevuma summu, neatkarīgi no tā, vai klients to izmanto vai ne.

Elastīgums un lieliskas iespējas plānot savu budžetu, ir iemesli, kāpēc arvien vairāk aizņēmēju paši izvēlas kredītlīniju, ātro un patēriņa kredītu vietā.

Ar kredītlīniju jums nav nepieciešams precīzi aprēķināt, cik daudz aizdevuma summas jums nepieciešams.

Jūs varat droši noformēt to un uz maksimālo summu, bet izmantot tikai tos līdzekļus, kas jums nepieciešami. Attiecībā uz atlikušo summu, tad tā vienkārši būs jūsu kontā kā “rezerves maciņs”. Jā, un šis kredītprodukts tiek izsniegts ātrāk nekā citi, tādējādi jūs gūstat labumu no visām pusēm.

Ja jums nepieciešams saņemt papildus naudas līdzekļus kredītlīnijas ietvaros, jūs varat to izdarīt ātri un viegli, jums nebūs jāgaida, līdz organizācijas darbinieki izdrukās daudzus līgumus un dokumentus.

Attiecīgi gaidīšanas laiks būs daudz mazāks. Lai saņemtu naudu, kredītlīnijas ietvaros, jums nevajadzēs ilgi gaidīt: iesniedzāt pieteikumu, un pēc 10 minūtēm nauda jums jau būs pieejama. Aizmirstiet par nepieciešamību tērēt laiku, lai apmeklētu uzņēmuma biroju – tas nebūs jādara. Vienkārši dodieties uz jūs interesējošās organizācijas mājas lapu, aizpildiet pieteikumu tiešsaistē un saņemiet savu naudu – tas viss ir!

Latvijā kredītlīniju mīl gan paši kredītņēmēji, gan mikrofinansēšanas organizācijas. Pirmkārt tāpēc, ka klienti var plānot savu budžetu un paši izlemt, kādu daļu no summas izmantot, un cik daudz maksāt dotajā mēnesī.

Uzņēmums iegūst iespēju ilgtermiņā plānot lielu peļņu. Jo lietotājs neaizver kredītlīniju pēc 1 mēneša. Tātad, kredītlīnija Latvijā ir ilgtermiņa aizdevums? Tas nav tā, jo tikai lietotājs pats nolemj, uz cik ilgu laiku viņš vēlas šo aizdevumu. Viņš to var noformēt uz 3 gadiem, bet atmaksāt tikai dažu mēnešu laikā.

Apskatīsim Credit24 piemēru. Saskaņā ar kredītlīnijas noteikumiem šajā uzņēmumā aizņēmējs var noformēt kredītu no 50 līdz 4000 eiro, šī kredītpiedāvājuma standarta periods ir 36 mēneši. Tomēr aizņēmējs var atmaksāt savu parādu pat pēc pāris dienām, to kients izlemj pats.

Jā, kredītlīnijām kredītņēmējiem Latvijā ir daudz būtisku priekšrocību, bet, uzņēmumi no tā var negūt tik lielu peļņu, kā liekas sākumā. Patiesībā ir vairāki svarīgi punkti, kas, iespējams, padara kredītlīniju Latvijā par pašu ienesīgāko kredītproduktu mikrofinansu organizāciju vidū.

 1. Pat noformējot patēriņa kredītu Latvijā, aizņēmējs var to ļoti ātri samaksāt, un uzņēmums saņems mazāk procentus, kas nenotiek kredītlīnijas gadījumā.
 2. Kredītlīnija ļauj aizņēmējiem atkal un atkal izmantot naudu kredītlimita ietvaros. Atšķirībā no ātrā kredīta, tā netiek slēgta pēc pilnīgas naudas atmaksas, bet turpina darboties.

Kad aizņēmējam ir vajadzīga nauda, ​​viņš var atkal izmantot nepieciešamo naudas daudzumu, un uzņēmums saņems ienākumus vairākus gadus. Pilnībā atmaksājot visu kredītlīniju, jums nevajadzēs atkārtoti iesniegt pieteikumu uz jaunu aizdevumu.

Dažas kredītlīnijas noformēšanas nianses

Vissvarīgākais, kas jāatceras katram aizņēmējam: vienmēr, kad iesniedzat pieteikumu kredītlīnijai, uzrādiet tikai patiesus datus.

Ja kreditors uzzinās, ka jūs esat negodīgs, tad 100% gadījumu tas nozīmēs atteikšanu. Jums jābūt stabilam ienākumu avotam, taču visticamāk, ka uzņēmumam nebūs jāiesniedz izziņa par algu.

Uzņēmumam to vienkārši nevajag, jo ir viegli pārbaudīt, vai jums ir pastāvīga darba vieta vai nē. Latvijas uzturēšanās atļaujas, atvērts bankas konts un mobilā tālruņa numurs un e-pasts ir standarta prasības visām organizācijām.

Vēlams, lai veco kredītu gadījumā jums nav iekavētu parādu, jo pat vismazākais tā pastāvēšanas fakts var samazināt līdz minimumam jūsu izredzes noformēt kredītlīniju Latvijā.

Turklāt jums būs jāatbilst noteiktiem vecuma ierobežojumiem. Kredītlīnija Latvijā personām no 18 gadu vecuma ir ļoti populārs produkts, bet ne visas kredītiestādes to piedāvā. Visbiežāk uzņēmumi dod priekšroku aizdot klientiem no 20 gadu vecuma, bet ne vecākiem par 70 gadiem.

Kredītlīnijas atšķirības no cita veida kredītiem

Ar ko kredītlīnija atšķiras no patēriņa un ātrajiem kredītiem Latvijā, un kas tiem ir kopīgs? Tieši tagad mēs mēģināsim to noskaidrot.

Atšķirība starp patēriņa kredītiem un kredītlīniju

Elastīgums, elastīgums,  un vēlreiz elastīgums – tas ir tas, kas atšķir kredītlīniju no patēriņa kredītiem. Jo, tad kad jūs noformējat noteiktu patēriņa kredīta summu, tad šajā gadījumā nevar būt elastīgi nosacījumi. Jūs maksājat procentus par visu aizdevuma summu, neatkarīgi no tā, vai jūs to lietojat vai ne. Izmantojot kredītlīniju, jūs varat plānot savu budžetu un izmantot tikai to summas daļu, kas jums patiešām vajadzīga. Ja jūs neizmantojiet kredīta limitu, jums nav jāmaksā nekas.

Kreditēšanas termiņi patēriņa kredītiem Latvijā un kredītlīnijai arī būtiski atšķiras. Pēdējā gadījumā jums nebūs skaidra atmaksas grafika. Pietiek katru mēnesi iemaksāt minimālo maksājuma summu.

Ar ātrajiem kredītiem un patēriņa kredītiem tas nedarbosies. Neizmaksājot tikai pāris centus, jūs iekavēsiet kredītu ar atbilstošām sekām attiecībā uz jūsu kredītvēsturi.

Kad jūs noformējat patēriņa kredītu Latvijā uz 2 gadiem, tas nozīmē tikai vienu lietu – jums ir jāatmaksā kredīts šajos divos gados vai ātrāk, bet ne vēlāk. Ja jūs noformēsiet kredītlīniju uz trīs gadiem, tad izpildot savas saistības, to varēsiet izmantot vēlreiz, pat pēc šiem trim gadiem.

Tāpat Jūs patstāvīgi varat noteikt, kur izlietot kredītlīnijā saņemto nauduun jums nav jāinformē mikrofinansēšanas organizācija, kas ir izsniegusi šo aizdevumu. Atcerieties svarīgās kredītlīnijas īpatnību: kamēr jūs to neizmantojat, jūs nemaksājat neko.

Nepieciešami papildus līdzekļi? Jūs varat pieprasīt kredītlimita palielinājumu esošajā kredītlīnijā. Izvēloties sev ātros vai patēriņa kredītus, jums atkal būs jāpieprasa aizdevums, kas nav izdevīgi.

Atšķirība starp ātrajiem kredītiem un kredītlīniju

Tā kā ātrie kredīti Latvijā ir vairāk līdzīgi patēriņa kredītiem, tad visas atšķirības, kuras mēs minējām iepriekš, arī būs aktuālas ātrajiem kredītiem. Pie tam ātro kredītu procentu likmes ir augstākas, jo ​​aizņēmēji kredītus atmaksā daudz ātrāk, un tas nozīmē, ka uzņēmums nesaņem pietiekamu peļņu.

Vēl viens iemesls ir minimālas prasības aizņēmējam, kas arī palielina organizācijas risku. Kredītlīnijai noteiktā procentu likme ir daudz izdevīgāka aizņēmējam.

Kā arī, atšķirībā no ātrajiem kredītiem, noformējot kredītlīniju Latvijā jums nebūs jāmaksā par konta apkalpošanu un paša kredītprodukta nodrošināšanu klientam, un arī tā ir svarīga finansiālā sloga daļa.

Kredītlīnijas priekšrocības

Tagad mēs izskatīsim kredītlīnijas priekšrocības salīdzinājumā ar cita veida kredītiem:

 1. Aizņēmējs maksā procentus tikai par to summu, kura tiek izmantota. Ja viņš ir noformējis kredītlīniju 5000 eiro, bet ir izmantojis tikai tūkstoti eiro vai pat mazāk, viņam būs jāmaksā zemākas procentu likmes salīdzinājumā ar aizņēmēju, kurš izvēlējies patēriņa kredītu uz 2000 eiro.

Turklāt procentu likme kredītlīnijai ir daudz zemāka.

 1. Kredītlīnijas noformēšana ir ļoti vienkārša. Jums nebūs jāmeklē ķīla, galvotājs, kā arī liels daudzums dokumentu. Viss, kas jums nepieciešams, ir dators ar piekļuvi internetam. Sēdieties ērtā krēslā, uztaisiet sev garšīgu, siltu dzērienu un iesniedziet pieteikumu tikai 10 minūtēs, kā arī ātri saņemiet naudu kontā.
 2. Jums nav jāatskaitās, kādos nolūkos jūs izmantojat savu naudu. Ja autokredīts ir lai iegādātos tikai transportlīdzekli, hipotekārais kredīts – nekustamā īpašuma pirkšana, izmantojot kredītlīniju, jums ir absolūta rīcības brīvība. Jūs varat smaksāt ar saņemto naudu par komunālajiem pakalpojumiem, nopirkt televizoru, ledusskapi vai … to ko vēlaties! Ja jūs vēlējāties ceļojumu un atpūta, tad varēsiet palutināt sevi ar ceļojumu uz savu iecienīto kūrortu. Vissvarīgākā lieta, kas jāatceras, ir tā, ka pēc kredītlīnijas noformēšanas, jums būs pienākumi, kas būs jāpilda bez kavēšanās.
 3. Finanšu drošības sajūta. Bieži vien kredītlīnija Latvijā glābj aizņēmējus no neparedzētiem finanšu izdevumiem. Bieži vien to dēvē par “rezerves naudas maku”, jo šajā gadījumā aizņēmējs nemaksā procentus par visu aizdevuma summu, kas nozīmē, ka viņam nav obligāti jāizmanto šī nauda.

Tātad, noformējot kredītlīniju Latvijā, jūs varat vienkārši aizmirst par šo naudu. Jūs to atcerēsieties, kad tā patiešām būs nepieciešama, un jūs nemaksāsiet nevienu centu par visu šo periodu. Nauda jums var būt vajadzīga nākamo 20 minūšu laikā, nedēļas vai pāris mēnešu laikā. Un jums nebūs jāaizņemas nauda no kaimiņiem un radiniekiem, un, ja jūs pēkšņi nevaresiet tos atdot, sabojāt attiecības ar viņiem.

Šajā gadījumā jūs skaidri sapratīsiet, ka jums ir nauda, ​​un jebkurā brīdī jūs varat tai piekļūt. Jums būs drošības sajūta, jo pat visneparedzamākie un nepatīkamie apstākļi nevarēs jūs satraukt.

 1. Maksimāli elastīgi nosacījumi. Noformējot ātro kredītu Latvijā vai patēriņa kredītu Latvijā, jūs esat saistīti ar kreditēšanas noteikumiem un summai. Jums ir jāmaksā noteikta summa līdz noteiktam datumam. Pieņemsim, ja jūs ņemat ātro kredītu 500 eiro apmērā uz 30 dienām, bet 30 dienu laikā neatmaksājat parādu, tad jums tiks uzlikta soda nauda.

Kredītlīnijai Latvijā nav šīs nepatīkamās iezīmes. Tai ir savi kreditēšanas termiņi, taču tajā pašā laikā kredītlīnija tiek uzskatīta par pastāvīgu aizdevumu, un jums katru mēnesi nebūs jāmaksā milzīga procentu summa, bet jāmaksā tikai minimālais noteiktais maksājums. Ja esat aizņēmies vairāk naudas nekā nepieciešams, tas nav svarīgi. Jūs pats izlemjat, kādu summu lietot un cik daudz jāmaksā procentos.

 1. Ērtības. Kredītlīnija ir atjaunojamais kredīts, un to var izmantot ikreiz, kad vēlaties. Ja jums ir nepieciešams izmantot papildu līdzekļus, pietiek ar to, lai nosūtītu īsziņu uz īso numuru vai veiktu vienu tālruņa zvanu – un nauda jau jūsu rīcībā. Aizmirstiet par liela apjoma dokumentu nodrošināšanu.
 2. Papildus iespējas jauniem klientiem. Jaunajiem klientiem, kā arī pastāvīgajiem klientiem, kuri savlaicīgi izpilda savus pienākumus, kredītiestāde vienmēr ir gatava piešķirt prēmijas un citus pārsteigumus. Piemēram, aizņēmējs var izmantot kredītlīdzekļus mēnesi, nemaksājot par to procentus.

Daži kredītlīnijas trūkumi

Protams, kredītlīnijas priekšrocības nevar uzskaitīt uz divu roku pirkstiem, bet neaizmirsīsim – tur ir arī daži trūkumi:

 1. Aizņēmēja atbilstība noteiktu vecuma kategorijai. Kredītlīnija no 18 gadiem netiek noformēta visās organizācijās, un visbiežāk šo kredītproduktu izsniedz personām no 20 gadiem.
 2. Klientam ir jābūt ideālai kredītvēsturei. Ja nākotnē vēlēsieties izmantot kredītlīniju, tad labāk neiekavējiet esošos kredītus, jo citādi tas būtiski samazinās jūsu izredzes.
 3. Nav skaidrs, vai Jūs izvēlētos optimālos kreditēšanas nosacījumus. Pastāv risks, ka jūs vienkārši piekritīsiet kredīta nosacījumiem, kas aprakstīti kredītprodukta reklāmā. Katrs no mums zina, ka reklāma viss ir aprakstīts perfekti un bez “nepilnībām”. Bet atliek klientam parakstīt kredīta līgumu, un viņam rodas dažādas problēmas. Tāpēc, pirms vienoties par noteiktiem kredīta nosacījumiem, jums ir svarīgi izpētīt tirgu un noskaidrot, kuri uzņēmumi sniedz šo pakalpojumu uz visizdevīgākajiem nosacījumiem, un pēc tam izdariet savu galīgo izvēli.
 4. Kredītiestādes mainītie kreditēšanas nosacījumi. Neuztraucieties, jo tas ir iespējams tikai tad, ja aizņēmējs neizpilda savas finansiālās saistības. Tātad, ja viņš jau kuro mēnesi nav samaksājis nekādus procentus par kredītlīniju, kreditors var samazināt kredīta limitu vai pat atteikties viņu apkalpot.

Bet jums nevajadzētu pieņemt, ka visi šie trūkumi padara kredītlīniju aizņēmēja acīs mazāk pievilcīgu, jo, ja mēs paskatīsimies rūpīgāk, tad atklāsim, ka šie trūkumi ir arī citos kredīta produktos.

Un kā es varu saņemt kredītlīniju?

Atšķirībā no daudziem citiem kreditēšanas veidiem, noformēt kredītlīniju ir ļoti viegli. Jums nebūs jaieķīlā īpašums vai jāmeklē garantijas devēji, kā arī personīgi sazināties ar organizāciju, lai nodrošinātu lielu dokumentu skaitu. Vai jums ir pieejams dators vai telefons ar internetu? Brīnišķīgi, tas nozīmē, ka jūs varat saņemt naudu savā kontā jau 15 minūšu laikā. Vienkārši dodieties uz izvēlētās organizācijas mājas lapu, aizpildiet veidlapu, nosūtiet pieteikumu kredītlīnijai – un jau pēc 10 minūtēm saņemiet atbildi. Ja viss ir kārtībā ar jūsu kredītvēsturi, šī atbilde būs pozitīva.

Pieredzējuši lietotāji ir piesardzīgi un neatkārto visizplatītakās kļūdas: jums nekad nevajadzētu steigties un mēģināt noformēt kredītlīniju pirmajā sastaptajā uzņēmumā. Jo, tas var novest pie ievērojamām pārmaksām. Veltījiet kreditora izvēles procesam tik daudz laika, cik nepieciešams. Uzziniet, cik ilgi uzņēmums strādā tirgū un kādus nosacījumus tas piedāvā.

Lasiet par kredītlīniju Igaunijā

Kādi ir ieteicamie uzņēmumi kredītlīnijas noformēšanai?

Un tagad ir pienācis laiks runāt par kredītuzņēmuma izvēli, lai noformētu produktu “Kredītlīnija”. Jo tikai viena neliela kļūda var maksāt ievērojamu summu, ko jums būs jāsamaksā kā pārmaksu par kredītu. Vai jūs to vēlaties? Maz ticams. Tad jums nepieciešams izvēlēties pārbaudītu un drošu uzņēmumu, kas jau ilgus gadus darbojas kredīttirgū. Un mēs jums piedāvājam vairākus kredītuzņēmumus.

Ferratum Money

Šī uzņēmuma kredītlīnija atšķiras ar labvēlīgu kredīta limitu. Jūs varat noformēt gan 50 eiro, gan 2000 eiro ar ļoti izdevīgām procentu likmēm. Jūs paši nosakat savu budžeta slodzi, jo jums katru mēnesi būs jāmaksā tikai 20 eiro, lai veiksmīgi nosegtu ikmēneša maksājumu par kredītlīniju. Jo mazāka summa, ko izmantojat, jo mazāk jums ir jāatmaksā katru mēnesi. Tajā pašā laikā atlikušā nauda jums vienmēr ir pieejama, un jūs to varat izmantot kad tā ir nepieciešama.

Kā saņemt kredītlīniju Ferratum Money internetā? Tas ir ļoti vienkārši izdarāms, vienkārši aizpildiet pieteikumu, pārskaitiet 1 centu uz kredītiestādes kontu, tādējādi apstiprinot piekļuvi savam kontam, un pēc tam pagaidiet 15 minūtes, kad nauda tiks ieskaitīta jūsu bankas kontā.

Šī organizācija ir arī laba ar to, ka pastāvīgi piedāvā dažādas atlaides saviem klientiem. Piemēram,nesen beidzās atlaižu kampaņa, kas klientiem dod iespēju noformēt kredītlīniju līdz 600 eiro uz laiku līdz 60 dienām. Ja šajā labvēlības periodā klientam izdodas atmaksāt parādu, viņš nepārmaksā ne centu. Un, lai gan šī akcija vairs nav spēkā, nav šaubu, ka organizācija saviem klientiem piedāvās vēl daudz īpašus piedāvājumus.

Crediton

Akcijas, interesanti speciālie piedāvājumi un citas dāvanas no uzņēmuma Crediton – tas ir arī normāli. Visbiežāk šī organizācija izmanto komisijas atlaides, kas ļauj ietaupīt gan jauniem, gan esošiem klientiem. Izmantot tādu iespēju, samaksājot mazāk procentos, izvēloties sev kredītlīniju uz ļoti izdevīgiem nosacījumiem, vēlas ikviens. Kaut gan maksimālais kredītlīnijas lielums varētu būt arī lielāks par 1000 eiro, kas pašlaik tiek piedāvāts.

Tomēr jaunie klienti vienmēr var noformēt aizdevumu 425 eiro apmērā un vienreiz nemaksāt par to procentus, ja vien viņi savlaicīgi izpilda savus kredīta pienākumus. Ilgstoša gaidīšana, kad līdzekļi tiks ieskaitīti kontā- tas nav Crediton. Šeit jums nebūs jāgaida ilgāk kā 10-15 minūtes. Ķīlass un garantijas nav nepieciešamas, kā arī algas izziņas iesniegšana. Uzņēmuma nosacījumi ir pēc iespējas pārredzamāki, kas arī iepriecina.

Credit24

Ja esat šīs organizācijas jaunais klients, varat paļauties uz produkta “Kredītlīnija” noformēšanu uz labvēlīgiem nosacījumiem – 60 dienas bez procentiem. Pievienojiet tam pietiekami lielu potenciālo aizdevumu 4000 eiro apmērā, kā arī labvēlīgas procentu likmes, un jūs saņemat gandrīz ideālus kredīta nosacījumus. Mēs nomaksājam parādu 60 dienu laikā un nepārmaksājam neko. Tomēr, ja jums neizdevās iekļauties šajās 60 dienās, tad procentu likme jums būs sākot no 0,12% par katru dienu. Tikai tā tiks iekasēta par to aizdevuma daļā, kuru izmantojat.

Ja jums 4000 eiro ir pārāk daudz, un jums ir nepieciešami tikai 50 eiro, jūs varat noformēt arī tikai šo summu. Jo no tās arī sākas minimālā kredītsummu produktam “Kredītlīnija”. Jums nebūs jāveic nekādi sarežģīti aprēķini, jo vietnē ir ļoti ērts kredīta kalkulators. Ievadiet nepieciešamos parametrus un iegūstiet rezultātu. Šeit nav jāmaksā papildu maksa, neatkarīgi no tā, vai tā ir maksa par konta apkalpošanu vai kredītlīnijas noformēšanu. Un uzņēmums ir ņēmis vērā klienta vēlmes, kuri ne vienmēr var atrasties tuvu datoram, ļaujot nosūtīt pieteikumus, izmantojot mobilo lietojumprogrammu.

Kreditsplus

Šajā organizācijā ikviens var saņemt kredītlīnijas summu līdz 2000 eiro. Kredītlīnijas minimālais apmērs ir tikai 200 eiro. Kredītlīnija Latvijā no 18 gadiem šeit nav pieejama, taču tas nav svarīgi. Šī piedāvājuma daudzās priekšrocības dotajā organizācijā pārsniedz šo nenozīmīgo trūkumu. Šeit nav slēpto maksu, kā arī maksas par ātru naudas saņemšanu kontā. Un neaizmirstiet par akcijām un īpašiem piedāvājumiem visiem klientiem.

Prasības aizņēmējiem ir standarta. Potenciālais aizņēmējs nedrīkst būt jaunāks par 21 gadu vai vecāks par 65 gadiem. Viņam ir jābūt atvērtam bankas kontam kādā no Latvijas bankām, kā arī pastāvīgās uzturēšanās atļaujai, mobilajam telefonam un jābūt pastāvīgam ienākumam, ar kuru pietiktu, lai varētu izpildīt kredīta saistības.

Protams, tie nav visi izdevīgie un interesantie piedāvājumi produkta “kredītlīnija” Latvijā ietvaros, bet tikai to uzņēmumu piedāvājumi, kas, mūsuprāt, ir tirgus līderi, un sadarbība ar kuriem jums sniegs maksimālu labumu. Bet neatkarīgi no tā, kuru kredītiestādi jūs izvēlaties, jums rūpīgi jāizlasa tās piedāvātie kreditēšanas nosacījumi.

Jebkurā gadījumā mēs neiesakām sadarboties ar nezināmiem kreditoriem, kuri jums piedāvā vienkārši “fantastiskus” kredīta noteikumus, kas nav savienojami ar realitāti.

Šāda sadarbība, var beigties ar negatīviem un nopietniem finansiāliem zaudējumiem. Izvēlieties uzņēmumu, kas patiešām ir pierādījis savu uzticamību un ieinteresētību nodrošināt klientiem visizdevīgākos kreditēšanas nosacījumus. Izvēlieties produktu “Kredītlīnija” – un jau šodien iegūstiet visas priekšrocības.